Özduman

Özduman Více informací

Společnost Özduman, která byla založena v roce 1976, je hrdá na to, že je v tomto odvětví společností, kde jsou zaváděny inovace a práce prováděné v sektoru zemědělských strojů s profesionálním týmem.

Společnost Özduman  provádí výrobu zemědělských strojů bez ústupků z kvality výrobků a služeb a ctí myšlenku, že „zákazník je naším šéfem“. Při výrobě využívá k dosažení kvality moderní CNC stroje, laserové a plazmové řezací stroje, hydraulické a excentrické lisy a robotické svařovací stroje na automatizované výrobě na ploše 27 000 m2, z toho 9 000 m2 je v halách.

Společnost Özduman vyrábí zemědělské stroje: secí stroje, stroje na zpracování půdy. Naše společnost byla registrována zkušebními protokoly vydanými S.U. Zemědělská fakulta, Katedra zemědělských strojů a certifikátů TSE v Turecku, dále jsme také držiteli certifikátu CE.

Společnost Özduman průběžně inovuje výrobu prostřednictvím požadavků v tuzemsku i zahraničí; a posílá své výrobky po celém světě především do Evropy, balkánských států, severní Afriky, tureckých republik a setkává se zákazníky prostřednictvím zemědělských úvěrových družstev, Pankobirlik, široká síť prodejců a přímého prodeje z naší továrny.

Nabídku produktů společnosti Özduman naleznete v sekci nové stroje.

Partneři